DOMU

Na domovské stránce se po dobu zhruba 1 měsíce zobrazují aktuální informace o dění ve Svojsíkově oddíle (otevřený text lze okopírovat) – poté jsou informace trvalejšího charakteru přesunuty do ARCHIVU, odkud je možné si je rovněž okopírovat.

Stránka trvale obsahuje stručně důvody a dobu založení Svojsíkova oddílu.

PŘÍSPĚVKY

Tato rubrika je vedle informací, nacházejících se na domovské stránce pod nadpisem AKTUALITY, základním komunikačním prostorem, určeným jak pro vedení SO tak pro členy; informace se vkládají prostřednictvím služby „péče o informace“, kterou zajišťuje br. Kamzík.

ZPRAVODAJ

V této rubrice jsou publikovány ve formátu „pdf“ jednotlivá čísla interního zpravodaje – NOVINEK Svojsíkova oddílu, odkud si lze čísla stáhnout. Název „SONOVINKY“ byl původně zvolen proto, aby jej internetový vyhledávač pokud možno nenalezl a aby náš web nebyl napaden. Nově je stanoven název na ZPRAVODAJ SO.

ARCHIV

Archivní informace zahrnují nejen data od zřízení této webové stránky (měsíc srpen 2015), ale bude nabízet i starší údaje, které bývaly na starém webu Kmene dospělých Junáka. K vlastním datům přejdeme pomocí iniciace podsložek.

KONTAKTY

Tyto údaje jsou „živé“, tj. mění se podle toho, jak zvl. výroční členská schůze SO rozhoduje.

ODKAZY

Také tyto údaje jsou „živé“ obdobně jako v rubrice KONTAKTY, avšak mění se spíše podle „vnějších vazeb“.

HISTORIE

Informace zahrnují údaje o Svojsíkově oddíle samotném.

SLUŽEBNÍ

Na této stránce jsou předpisy SO a pomocné formuláře; stránka není na liště, avšak otevřít ji lze např. tak, že do hledání napíšeme „služební“ a stiskneme Enter. Poté na její nadpis klikneme a stránka se otevře k použití. Druhá cesta je z lišty vyvolat ARCHIV a tam složku iniciovat.